8. kolo Křepice - SK Vranovice 4-0 (1-0)

16. 5. 2010

8. kolo 15. května 2010, 14hod

Křepice - SK Vranovice 4-0 (1-0)

Dofek - Kotačka - Vybíral, Unger, Ježa - Blecha, Koubek, Ficek - Mahovský M. (Pavláček), Nevěděl (C), Hochman (Kurzweil)

Paradoxně nejlepší utkání v sezóně a s tak špatným výsledkem. Začali jsme na hrišti druhého týmu tabulky opět nebojácně a se sestavou 4-3-3. První poločas jsme domácí přehrávali. Hodně nám pomohla přítomnost zkušeného Tryskáče Laďě Kotačky na stoperovi. Záloha dobře spolupracovala s útokem a několikrát jsme se dostali do šestnáctky soupeře. Z jednoho takového průniku rezultoval pokutový kop odpískaný bardem ve stavu rozhodcovském Tomášem Otýpkou. Kapitán tohoto utkání Nevěděl si ale počínal jako doktor Mengele a provedl fotbalovou vraždu, když míč poslal vedle tyče mimo branku. Pět minut nato Unger nastřelil po rohovém kopu a závaru zblízka břevno a zápas se zlomil. Vranovice stále hrály dobře, ale v hlavách měly, že by je tyto šance mohly stát zápas. Před poločasem navíc soupeři darovaly gól, když si dávali přednost obránci, vlétl mezi ně domácí ostrostřelec Příkazský a stanovil poločasové skóre na nezasloužených 1-0 pro domácí. Druhý poločas sice začal pokračováním snažení Vranovic, ale už to nebylo tak efektivní jako na začátku. Vše ukončila druhá branka domácích a bylo po utkání. Třetí a a čtvrtý gól už jen potvrdil, že když Vranovice prohrávají tak si pramálo věří, že mohou zápas otočit. Ale znovu opakuji, že to, co jsme v Křepicích předvedli první poločas byl nejlepší výkon jara a kdyby proti nám nestál druhý tým tabulky a vlastní nemohoucnost, tak slavíme druhé vítězství v této části sezóny. No nic, musí to odnést Velké Němčice. Vranky gól!