9. kolo III. třídy sk. B OP Břeclav, 23.5.2010. 10.30hod

SK Vranovice - Sokol Velké Němčice 1-5 (1-2)

Gól: Blecha

Dofek - Třináctý - Svoboda, Unger, Ježa - Blecha, Koubek, Hanuš, Vybíral - Sečkář, Nevěděl

Před zápasem se nás sešlo 8. Nastoupit tedy musel trenér na stopera a 2 dorostenci do základu. Na lavičce seděl pouze další dorostenec Mira Ježa. Všechny 3 ale hned po zápasu áčka čekal jejich vlastní zápas. První poločas jsme hráli vyrovnanou partii. Němčice šly sice do vedení, ale Vranovice vyrovnaly po krásném centru Pepé Puyola Sečkáře a hlavičce Blechy. Bohužel ještě před poločasem se nepodařil odkop ze závaru ve vlastní šestnástce a hostující útočník jen tak plácnul do míče, který zapadnul přesně k tyči. Ve druhé půli už se zákonitě projevilo, že v základu hraje trenér-bývalý gólman a 2 dorostenci, Němčice nás přehrávaly, vytvářely si spoustu šancí a jen díky opět skvělému Dofkovi to neskončilo desítkou. A to myslím smrtelně vážně. Dofek chytil i penaltu, bohžel snad minutu na to Němčice daly na 3-1 a bylo hotovo. Další dva góly už byli jen vyústěním rozložení sil a kvality. K záchraně se tak Vranovice nepřiblížily, zbývají 4 zápasy, ze kterých je potřeba urvat alespoň bod a doufat, že Velký Dvůr 2x nevyhraje a nezíská k tomu remíz. Nemá se teď cenu zabývat sestupovou matematikou, je potřeba sezónu dohrát tak, aby nemusel nastupovat trenér a dorostenci. To je bohužel ubohý stav. Kdo je za něj zodpovědný se snažím osvětlit v jiném článku na těchto stránkách.